Details


 • Miasto
 • Warszawa
 • Dzielnica
 • Mokotów
 • Ulica
 • Jana Pawła Woronicza
 • Powierzchnia
 • 47 m2
 • Cena
 • 565 000 zł
 • Cena / m2
 • 12 030 zł
 • Liczba pokoi
 • 3
 • Łazienki z WC
 • 1
 • Rok budowy
 • 2020

Opis nieruchomości


47 metrowy apartament na sprzedaż, położony w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowo-usługowym usytuowanym w zachodniej części Mokotowa, przy ul. J.P. Woronicza. Wytworny, dwuczęściowy apartamentowiec, w którym znajduje się nieruchomość, nawiązuje do modernistycznego stylu mokotowskich kamienic. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem. Budynek, którym umieszczona jest nieruchomość, jest ozdobiony szlachetnymi tynkami o kamiennej fakturze i klinkierowymi płytkami, co sprawia, że ta nieruchomość jest wyjątkowa i rozpoznawalną na mapie Mokotowa. Projekt łączy wysoki standard budownictwa z funkcjonalnością oraz atrakcyjną architekturą. Dzielnica Mokotów obejmuje powierzchnię 35,42 km². Liczba mieszkańców wynosi 217 577 osób, co sprawia, że jest to największa dzielnica Warszawy pod względem liczby ludności. Mieszka tu ok. 15% osób w stolicy.
Mokotów to dzielnica uważaną za najbardziej prestiżową dzielnicę w stolicy. Dominuje tutaj stara zabudowa, choć stopniowo pojawią się nowsze inwestycje, ekskluzywne apartamenty. Można tu znaleźć zarówno tereny willowe, jak i osiedla bloków z wielkiej płyty. Według powszechnej opinii na Mokotowie znajduje się połowa najwyższej klasy apartamentowców w całej Polsce.


Lokalizacja:
Mokotów graniczy z takimi dzielnicami Warszawy jak: Śródmieście od strony północnej, Ochotą, a od południa z Ursynowem i Wilanowem. Od wschodu do Mokotowa przylegają Praga-Południe i Wawer, od strony zachodniej graniczy z Włochami. Nie możemy zapomnieć, że Mokotów to dzielnica, która położona jest zarówno blisko centrum a równocześnie na tyle daleko, aby zapewnić mieszkańcom spokój, dostęp do zieleni, parków, skwerów, ścieżek rowerowych. Warto zauważyć, że w tej dzielnicy najwięcej zamieszkuje ludzi młodych, co czyni Mokotów najmłodszą dzielnicą w Warszawie. Osiedle na Mokotowie, na którym znajduje się wystawiona na sprzedaż nieruchomość z rynku wtórnego, jest bardzo dobrze skomunikowane z wszystkimi dzielnicami Warszawy. Dojazd do Śródmieścia komunikacją miejską zajmuje 15 min, a samochodem zaledwie 7 min. W niedalekiej odległości od osiedla zlokalizowano przystanki 4 linii tramwajowych, 10 autobusowych i stację kolejki miejskiej. Aby dostać się na: Lotnisko Chopina, Dworzec Centralny, Tor Wyścigów Konnych Służewiec, wystarczy krótka jazda samochodem. Doskonała lokalizacja to niewątpliwy atut tej nieruchomości.


Aranżacja wnętrza:
Budynek przy Woronicza składa się z dwóch brył, połączonych na parterze pasażem lokali usługowych i oferuje 149 funkcjonalnych apartamentów o zróżnicowanych metrażach. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych. Wszystkie lokale mają dokładnie wydzieloną strefę dzienną i nocną. Ten 47 m apartament, w stanie deweloperskim, składa się z holu, w którym znajduje się wnęka na szafę, przestronnego, doskonale doświetlonego salonu z aneksem kuchennym. Warto zaznaczyć, iż istnieje możliwość wykończenia mieszkania przez obecnego właściciela w cenie 3 tys./mkw W jego skład wchodzą również, dwie przestronne sypialnie, z dużymi, oknami doskonale doświetlone. Pomieszczenia są bardzo ustawne i dają wiele możliwości aranżacyjnych. W skład nieruchomości wchodzi także przestronna łazienka. Z salonu prowadzi wyjście na duży, słoneczny taras z widokiem na Marinę. Wysokie, bardzo ustawne wnętrza, doskonale doświetlone pozwalają przyszłym nabywcom na subiektywną aranżację wnętrz. Mieszkanie jest dwustronne. Znajduje się na zamkniętym, strzeżonym, osiedlu z całodobową ochroną. Na osiedlu znajduje się pięknie zaaranżowany teren zielony i wewnętrzny plac zabaw dla dzieci


Dla kogo przeznaczona jest nieruchomość:
Jest to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi, dla singli i ludzi starszych. Nieruchomość położona jest w pobliżu licznych parków, m. in. Pole Mokotowskie, park Arkadia obok pałacu Królikarnia) z gęstą siecią ścieżek rowerowych i obiektów sportowo-rekreacyjnych. W pobliżu znajdują się renomowane szkoły oraz przedszkola i liczne place zabaw.


Dodatkowe atuty:
To, co podkreśla wyjątkowość tego obiektu to: kameralny charakter osiedla (z wewnętrznym dziedzińcem oraz precyzyjnie zaprojektowanymi terenami zielonymi), luksusowe przestrzenie wspólne, wykonane z materiałów najwyższej jakości, ale także intymność, cisza, spokój i bezpieczeństwo - to niewątpliwy atut tej nieruchomości. Ekologiczną wizytówką inwestycji są stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych zlokalizowane w podziemnej hali garażowej. Bliskość topowych restauracji i instytucji kultury i sztuki- to kolejne powody, dla których warto wybrać tę nieruchomość do zamieszkania.


Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania! Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksy Cywilnego.
.

Agent


Małgorzata Miller-Fukuda
+48 (22) 331 07 86
info@miller-fukuda.pl

Mapa nieruchomości


Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Kontakt

Otrzymasz plik PDF z powyższą ofertą.