Dom do sprzedaży - Warszawa, Targówek, Ulica Zygmunta Jórskiego - 1 650 000 PLN - 282 m2

Details


 • Miasto
 • Warszawa
 • Dzielnica
 • Targówek
 • Ulica
 • Zygmunta Jórskiego
 • Powierzchnia
 • 282 m2
 • Cena
 • 1 650 000 zł
 • Cena / m2
 • 5 860 zł
 • Powierzchnia działki
 • 428 m2
 • Liczba pokoi
 • 8
 • Łazienki z WC
 • 2
 • Rok budowy
 • 2007

Opis nieruchomości


Jeśli szukasz dużego domu lub biura na Targówku - kilka minut od stacji metra z ogrodem i światłowodowym Internetem - to właśnie znalazłeś! - Kapitalna komunikacyjnie lokalizacja, ogromna przestrzeń mieszkalna dla dużej rodziny lub średniej wielkości firmy oraz zaciszny ogród - to nieczęste połączenie i zalety tej nieruchomości! A do tego garaż i parking na kilka samochodów tuż przed wejściem do firmy lub dla gości rodziny.

DZIAŁKA I DOM

Działka (428 m2) została optymalnie wykorzystana poprzez budowę domu na jej skraju (126,8 m2 powierzchni zabudowy), co zapewniło dostępność dużego parkingu z bezpośrednim wejściem do ogrodu na tyłach domu i poczucie dostępności sporej otwartej przestrzeni wokół domu w środku miasta (ponad 300 m2).

Sam dom to 282 m2 powierzchni całkowitej podłóg na trzech kondygnacjach. Zasadnicza część, gdzie toczy się większość życia dziennego to pierwsze piętro, które składa się z ogromnej otwartej przestrzeni salonu ( 50 m2) z kominkiem plus jadalni (13,3 m2), połączonej z otwartą kuchnią (10,5 m2) oraz spiżarnią (3,2 m2). Kondygnację tą uzupełnia dodatkowo jedna sypialnia (lub pokój gościnny, 11,5 m2) oraz łazienka (4,5 m2). Pierwotny projekt pozwala też na bardzo proste wydzielenie drugiej sypialni na tym piętrze (około 14 m2, kosztem salonu).
Drugie piętro to dwie duże sypialnie (19,7 m2 i 15,6 m2) oraz jeszcze większy salon górny (34,2 m2), idealnie nadający się do zaaranżowania na pokój klubowy np. ze stołem bilardowym lub po prostu na wspólny salon górny dla młodszego pokolenia domowników. Tuż obok górnej łazienki (5,3 m2) znajduje się trzecia sypialnia (10,5 m2) mogąca być również garderobą jak w obecnej aranżacji.
Parter to kilka pomieszczeń techniczno-funkcyjnych (garaż, pokój-garaż, kotłownia-pralnia) oraz pokój przyogrodowy wychodzący na ogród. Komunikację pomiędzy poziomami zapewnia pięknie wykonana klatka schodowa. Wysokość pomieszczeń to odpowiednio 2,72 / 2,66 / 4,00 (ze skosami) na parterze i kolejnych piętrach. Wysokość ścianki kolankowej na drugim piętrze 107 cm w połączeniu z dużymi lukarnami zapewnia niemal pełną użytkowość całej powierzchni podłóg.

Przy wykorzystaniu domu na biuro firmy otwierają się kapitalne dodatkowe możliwości. Klienci mogą wchodzić do firmy na parterze prosto z ulicy, piętro stanie się zapewne potężną przestrzenią typu open space dla pracowników biura, a drugie piętro może być przeznaczone dla kadry kierowniczej lub na funkcje pomocnicze. Już kilka minut spędzonych we wnętrzu natychmiast podsuwa wiele ciekawych pomysłów na różnorodne wykorzystanie całej powierzchni domu.

Ogród w obecnej formie to spory trawnik oraz kilka drzew i krzewów ozdobnych, ale dostępna przestrzeń doskonale pozwoli na aranżację bardzo ciekawych i urozmaiconych nasadzeń np. z kaskadą wodną. Automatyka podlewania ogrodu oraz przyjemne wieczorami jego oświetlenie są już obecnie zainstalowane.

Dom jest całkowicie wykończony, gotowy do zamieszkania bez nakładów, ustaleń wymaga jedynie termin dostępności nieruchomości po transakcji sprzedaży.

LOKALIZACJA

Dom znajduje się w fantastycznej lokalizacji, bo z jednej strony jest nieopodal przystanku autobusowego (50m, linie 212 i N11), a z drugiej to tylko 7 min pieszo do metra (550m do stacji Trocka). Jeszcze większa arteria komunikacyjna jest na ul. Radzymińskiej (6 min pieszo, 500m, autobusy linii 140/190/199/212/245/262/340/512/738/N11/N61/N62/N66). Szukając w Warszawie dużego domu trudno znaleźć lepszą komunikacyjnie ofertę.

Bliskość rozlicznych szkół, przedszkoli, żłobków, banków i sklepów to kolejne zalety tej lokalizacji. Niedaleko znajdują się też trzy duże centra handlowe (Targówek 6 min, Marki M1 7 min, Wileński 6 min), a na spacery i rodzinną aktywność aż się prosi zajrzeć do pobliskiego Parku Bródnowskiego (5 min) lub Lasu Bródnowskiego (też 5 min).

ASPEKTY TECHNICZNE i BEZPIECZEŃSTWO

Niebagatelnym atutem jest doprowadzony do domu Internet światłowodowy 550 Mbit, tak kluczowy w dzisiejszych czasach zarówno dla dużej rodziny jak i firmy.

Wszystkie okna parteru wyposażone w rolety antywłamaniowe elektryczne, a dom wyposażony w alarm z monitoringiem oraz wideo-domofon. Nie bez znaczenia są również okna wysokiej jakości firmy Schuco.

Działka jest w pełni ogrodzona, a front po niedawnym usunięciu dużego drzewa jest gotowy na instalację bramy z automatyką otwierania.

Ogrzewanie domu gazowe piecem Viessmann, grzejnikowe, a elektryczne podłogowe w wykuszu i kuchni. Garaż z bramą automatyczną. Zewnętrzne ściany domu warstwowe o grubości 50 cm, wewnętrzne konstrukcyjne 28cm.

FORMA WŁASNOŚCI I OPŁATY

Na nieruchomość jest pełna własność z księgą wieczystą. Podatek od nieruchomości i odbiór odpadów komunalnych to miesięczny koszt około 100 zł, plus woda, prąd i gaz wg. wskazań licznika (szacunkowo 700 zł miesięcznie).

Ta nieruchomość to kapitalna lokalizacja, ogromna przestrzeń dla dużej rodziny lub biura oraz spory ogród w środku miasta - czyli wiele marzeń warszawiaków może spełnić teraz ten jeden dom! Lubisz spełniać swoje marzenia? - Zadzwoń i porozmawiajmy. - Każdego z siedmiu dni tygodnia.

(Fluent English language presentation or phone conversation also available. English description on request.).

Agent


Małgorzata Miller-Fukuda
+48 (22) 331 07 86
info@miller-fukuda.pl

Mapa nieruchomości


Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Kontakt

Otrzymasz plik PDF z powyższą ofertą.