Details


 • Miasto
 • Warszawa
 • Dzielnica
 • Śródmieście
 • Ulica
 • Zajęcza
 • Powierzchnia
 • 51 m2
 • Cena
 • 859 000 zł
 • Cena / m2
 • 16 850 zł
 • Liczba pokoi
 • 2
 • Łazienki z WC
 • 1
 • Rok budowy
 • 1960

Opis nieruchomości


Prestiżowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 na warszawskim Powiślu to idealne mieszkanie dla singla bądź pary, którzy szukają wyjątkowego lokum z zadbaniem o każdy detal wystroju, wyśmienitej lokalizacji w bliskości Centrum miasta i Bulwarów Wiślanych, a także dostęp do centrów kulturowych i rozrywkowych takich jak Elektrownia Powiśle, Centrum Nauki Kopernik czy Biblioteka Uniwersytecka. 

LOKALIZACJA
Warszawa, Śródmieście, Powiśle, Ul. Zajęcza. Główną zaletą lokalizacji jest bliskość różnych środków komunikacji miejskiej, w której główną rolą jest II linia warszawskiego Metra ze stacją Centrum Nauki Kopernik, oddalone o 300 metrów od budynku. Oprócz tego mamy dostęp do licznych przystanków autobusów, a w odległości 600 metrów znajduje się peron PKP Powiśle. 


Powiśle jest jedną z najbardziej prestiżowych osiedli na terenie Stolicy. Jest to związane z bezpośrednią bliskością ścisłego centrum miasta, dużej ilości terenów zielonych, a także rozwiniętej sieci lokali usługowych, handlowych i gastronomicznych. W przepięknych kamieniczkach zlokalizowanych jest wiele modnych i znanych kawiarni oraz restauracji, a do tego nowo zrewitalizowana Elektrownia Powiśle dzięki bliskości bulwarów wiślanych i nowej linii metra stała się lokalnym centrum spotkań mieszkańców. 

Ważnym aspektem życia na Powiślu jest duża ilość terenów zielonych i rekreacyjnych. W najbliższym sąsiedztwie mieszkania znajduje się znany warszawski pas zieleni łączący Park Kazimierzowski z Łazienkami, dzięki czemu można wybrać się na długie spacery nie wchodząc na tereny gęsto zurbanizowane. Oprócz tego wspomniane wcześniej Bulwary Wiślane zapewniają dodatkowe urozmaicenie w postaci dodatkowych lokali gastronomicznych, obiektów rekreacyjno-sportowych czy muzeów znajdujących się tuż obok głównej drogi pieszej. 

Metro M2 - Centrum Nauki Kopernik
Linie autobusowe - 102, 106, 118, 127, 162, 185, N14, N16, N64, N66
PKP Powiśle - S1, S2, R1, R2, R3, R6, R7, R8

POMIESZCZENIA
Mieszkanie jest wyjątkowe ze względu na swój niecodzienny rozkład oraz ekspozycją na 3 strony świata (Południe, Wschód, Zachód). Posiada ono jedno główne pomieszczenie, które podzielone jest na osobne strefy, gdzie w centralnej części znajduje się Kuchnia z dużą wyspą kuchenną oraz całym niezbędnym asortymentem w postaci piekarnika, płyty indukcyjnej czy zmywarki, a w całym mieszkaniu na podłodze jest wyłożona piękna drewniana deska ze starzonego dębu.  

Od strony Zachodniej okna wychodzą na salon, w którym znajduje się duża, wygodna kanapa a także wyjście na balkon, z którego jest piękny widok na zielony skwer oraz zabudowę skarpy warszawskiej. Od strony Wschodniej jest wydzielona część sypialniana, w której znalazło się duże dwuosobowe łóżko, komoda, a także głębokie szafy wnękowe na całej szerokości ściany. Warto tutaj zaznaczyć, że według początkowych planów jest możliwość prostego wydzielenia tej przestrzeni jako osobne pomieszczenie. 

W mieszkaniu znajduje się również przepiękna łazienka, która została wyłożona dużymi płytami w stylu hiszpańskim o wzorze szkliwionego marmuru. Znalazło się w niej też miejsce na szeroki blat, pralkę oraz suszarkę. Głównym jej atutem jest bardzo duży prysznic oraz zamontowane ogrzewanie podłogowe. 

Całe mieszkanie zostało zaprojektowane ze starannością o najmniejsze detali w sposób indywidualny i spójny. Głównym elementem spajający wszystkie pomieszczenie, nie licząc koloru, jest wykorzystanie drewnianych elementów otaczających okna, przejścia pomiędzy danymi strefami, a także piękne drewniane blaty czy parapety. Mieszkanie jest estetyczne a także bardzo praktyczne dzięki swojemu układowi, a także dużej ilości szaf czy schowków, które idealnie się komponują z resztą umeblowania. Wyjątkowe mieszkanie, w którym nawet drzwi do łazienki były robione na wymiar, żeby zachować spójność kompozycji.

DODATKOWE INFORMACJE
- Tegoroczne zainstalowana klimatyzacja;
- Piętro 3 z 4;
- W czynsz o wysokości 509 zł są wliczone wszystkie opłaty nie licząc zużycia prądu;
- Wszystkie nowe instalacje w całym mieszkaniu;
- Dostępne miejsce postojowe przyznane od wspólnoty
- Mieszkanie posiada Księgę Wieczystą - możliwość zakupu na kredyt;.

Agent


Małgorzata Miller-Fukuda
+48 (22) 331 07 86
info@miller-fukuda.pl

Mapa nieruchomości


Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Kontakt

Otrzymasz plik PDF z powyższą ofertą.