Mieszkanie do sprzedaży - Warszawa, Mokotów, Ulica Belwederska - 399 000 PLN - 28 m2

Przepraszamy, ale oferta jest nieaktualna w obecnej chwili.

Details


 • Miasto
 • Warszawa
 • Dzielnica
 • Mokotów
 • Ulica
 • Belwederska
 • Powierzchnia
 • 28 m2
 • Cena
 • 399 000 zł
 • Cena / m2
 • 14 250 zł
 • Liczba pokoi
 • 1
 • Łazienki z WC
 • 1

Opis nieruchomości


Jasna, cicha i w sąsiedztwie Łazienek Królewskich (Mokotów/Sielce) - idealna na start lub jako inwestycja. Brzmi interesująco? Czytaj dalej, bo to dopiero początek.

Tam, gdzie krzyżują się drogi Mokotowa i Sielc, przy tętniącej życiem ulicy Belwederskiej, 500 m od Łazienek Królewskich, znajdziesz przestronną, 28-metrową kawalerkę z dużym potencjałem. Na mieszkanie składa się osobna kuchnia (9,68 m2), pokój (16 m2), łazienka (2,97 m2) oraz przedpokój (1,82 m2). Kawalerka mieści się na 3. piętrze w pięciopiętrowym budynku z cegły, usytuowanym na terenie zamkniętym. Do mieszkania prowadzi brama z domofonem oraz domofon przy drzwiach do budynku - podwójne zabezpieczenie to nie tylko większe poczucie bezpieczeństwa, ale również kilka dodatkowych (jakże cennych) minut na wypadek niezapowiedzianej wizyt w niedzielę przed południem. Wysokość mieszkania (2,8 m) oraz osobna kuchnia z dużym oknem zapewniają poczucie komfortu oraz przestrzeni, a wschodnia ekspozycja okien gwarantuje przyjemność picia porannej kawy w promieniach słońca. A skoro jesteśmy przy oknach, to warto zaznaczyć, że wychodzą one na dziedziniec, dzięki czemu w mieszkaniu jest cicho i spokojnie.

SAMOWYSTARCZALNA OKOLICA
Wszystko to, co konieczne do życia i niezbędne do przyjemnego spędzania czasu znajduje się w zasięgu spaceru lub krótkiej przejażdżki rowerem. Restauracje, sklepy spożywcze (m. in. Biedronka, Carrefour), piekarnie, cukiernie, drogerie, kioski ruchu, poczta znajdują się w najbliższej okolicy, więc tu na pewno wybierzesz się spacerem. A rower? Nad Wisłę dojedziesz w 12 minut, do Placu Zbawiciela w 10, a do Warszawianki (pływalnia, korty tenisowe, ścianka wspinaczkowa, strzelnica, boiska piłkarskie) w 9. Jeszcze nie masz roweru? Na pewno szybko go kupisz. Tym bardziej, że do mieszkania przynależy piwnica (2,5 m2), w której znajdzie on bezpieczne miejsce.

DLA STUDENTA? DLA PARY? DLA REZYDENTA?
Odpowiedź brzmi - 3 razy TAK! To bez wątpienia idealne mieszkanie na start dla studenta - zarówno Politechnika Warszawska, jak i SGH znajdują się w odległości ok. 2,5 km, a do Uniwersytetu Warszawskiego na Krakowskim Przedmieściu można dojechać w 18 minut komunikacją miejską. W promieniu 2,5 km znajdują się aż 4 szpitale, a Szpital Czerniakowski jedynie 600 m dalej, dzięki czemu to także idealna lokalizacja dla stażysty/rezydenta. W mieszkaniu odnajdzie się również para, która studia ma już za sobą. Dobrze skomunikowana okolica pozwoli szybko dotrzeć do pracy w różnych częściach Warszawy - przystanek autobusowy znajduje się bezpośrednio przy budynku.

Odległości dla studentów:
Hot dogi na Orlenie -180 m (2 min spacerem)
Schodki nad Wisłą - 4,5 km (15 na rowerze)
Zapiekanki na Placu Zbawiciela - 2,5 km (9 min rowerem)
Siatkówka na Polu Mokotowskim - 3,2 km (14 minut rowerem)

Odległości dla aktywnych:
Siłownia plenerowa - bezpośrednio przy mieszkaniu
Park Promenada/Morskie Oko - 200 m (3 min spacerem)
Łazienki Królewskie - 500 m (6 min spacerem)
SKS Warszawianka - 1,4 km (17 min spacerem; 9 min rowerem)
Ścieżka rowerowa w kierunku Wilanowa/Powsina oraz centrum - bezpośrednio przy mieszkaniu

Odległości dla stażystów i rezydentów:
Szpital Czerniakowski - 600m (7 min spacerem)
Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny - 1,5 km (20 min spacerem; 6 min samochodem)
Szpital św. Elżbiety - 1,5 km (20 min spacerem; 8 min samochodem)
Centralny Szpital Kliniczny MSWiA - 2,5 km (10 min samochodem)
Sklep całodobowy - 500 m (7 min spacerem)

Odległości dla miłośników zakupów:
Sadyba Best Mall - 2,8 km (7 min samochodem; 17 min komunikacją miejską)
Galeria Mokotów - 3,9 km (12 min samochodem; 25 min komunikacją miejską)
Złote Tarasy - 4,2 km (10 min samochodem; 15 min komunikacją miejską).

Agent


Małgorzata Miller-Fukuda
+48 (22) 331 07 86
[email protected]

Mapa nieruchomości


Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Kontakt

Otrzymasz plik PDF z powyższą ofertą.