Powierzchnia użytkowa do sprzedaży - Warszawa, Praga-Południe, Ulica Gen. Augusta Emila Fieldorfa \"nila\" - 385 000 PLN

Details


 • Miasto
 • Warszawa
 • Dzielnica
 • Praga-Południe
 • Ulica
 • Gen. Augusta Emila Fieldorfa \"nila\"
 • Cena
 • 385 000 zł
 • Liczba pokoi
 • 3
 • Rok budowy
 • 2004

Opis nieruchomości


Lokal handlowo-usługowy z potencjałem biurowym o powierzchni 37,30 m2 zlokalizowany w pasażu handlowym w świetnie skomunikowanej części Gocławia - komfortowy, monitorowany i gotowy na rozpoczęcie działalności już dziś
Szukasz lokalu handlowo-usługowego z dużym potencjałem konsumenckim? Interesuje Cię wyłącznie dobrze skomunikowana okolica, w której nie brak miejsc parkingowych dla przyszłych klientów? Najlepiej, by lokal nie wymagał dodatkowych nakładów finansowych, tak by można w nim było od razu rozpocząć działalność? Jeśli odpowiedź na te wszystkie pytania brzmi TAK, to świetnie trafiłaś/eś. Przedstawiam lokal handlowo-usługowy (z potencjałem biurowym) zlokalizowany na ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa „Nila” (Gocław) z listą zalet, która przełoży się na maksimum komfortu nie tylko dla Twoich przyszłych klientów, ale co istotne - również dla Ciebie.

Z MYŚLĄ O TOBIE
Bezpieczeństwo, komfort pracy i realne szanse na odniesienie sukcesu - czy to nie o tym najczęściej myślą właściciele lokali handlowo-usługowych? Zacznijmy od bezpieczeństwa, które w pasażu zapewnia nie tylko monitoring, lecz również ochrona budynku, dzięki czemu lokal z całym wyposażeniem jest bezpieczny 24 godz. na dobę. A co możemy powiedzieć o komforcie? Zapewnia go metraż (ponad 37m2) oraz bardzo dobry stan zarówno pasażu, jak i lokalu, który nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych. Co więcej, ustawny rozkład z pomieszczeniem głównym, zadbaną toaletą oraz zapleczem do własnej aranżacji umożliwia prowadzenie każdego rodzaju działalności - od handlowej, poprzez usługową, skończywszy na biurowej. Jest to miejsce z dobrą energią, w którym z przyjemnością można spędzić cały dzień, bez odliczania minut do zamknięcia. I na koniec najważniejsze - szanse na odniesienie sukcesu. Tu najistotniejsza jest lokalizacja, zapewniająca jak największą liczbę potencjalnych klientów. W tej kwestii chyba nie można wyobrazić sobie lepszego miejsca niż samo centrum jednego z największych osiedli mieszkaniowych Warszawy - lokal znajduje się w zasięgu ręki kilku tysięcy mieszkańców.

Z MYŚLĄ O KLIENTACH
Z punktu widzenia Twoich klientów jedną z największych zalet lokalu będzie jego lokalizacja w pasażu handlowym, która zapewnia komfort robienia zakupów/korzystania z usług bez względu na pogodę - pod dachem pasażu można się schronić nie tylko w deszczowy dzień, lecz także podczas wakacyjnych upałów. A gdy do lokalizacji dodamy dostępność bezpłatnych miejsc parkingowych, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, które ułatwiają korzystanie z pasażu również rodzicom z wózkami oraz przystanek autobusowy bezpośrednio przy budynku, to czy można stwierdzić, że w cenie lokalu zawiera się również gwarancja na odniesienie sukcesu? Biorąc pod uwagę całą listę wyżej wspomnianych zalet lokalu - tak, z czystym sumieniem można tak stwierdzić.

KOMUNIKACJA:
Przystanek autobusowy Meissnera 02 - bezpośrednio przy pasażu
Przystanek autobusowy Fieldorfa 01 - 450 m (5 min spacerem)
Przystanek autobusowy Horbaczewskiego 02 - 550 m (6 min spacerem)
W planach stacja końcowa 3 linii metra.

Agent


Małgorzata Miller-Fukuda
+48 (22) 331 07 86
[email protected]

Mapa nieruchomości


Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Kontakt

Otrzymasz plik PDF z powyższą ofertą.