Mieszkanie do sprzedaży - Warszawa, Białołęka, Ulica Aluzyjna - 659 000 PLN - 69 m2
Details
- Miasto
- Warszawa
- Dzielnica
- Białołęka
- Ulica
- Aluzyjna
- Powierzchnia
- 69 m2
- Cena
- 659 000 zł
- Cena / m2
- 9 560 zł
- Liczba pokoi
- 3
- Łazienki z WC
- 1
- Rok budowy
- 2013
Opis nieruchomości
NOWA OFERTA: 4.05.2022
Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o pow. 68m2; 2 sypialnie oraz salon z kuchnią; Warszawa Tarchomin, ul. Aluzyjna.
Jasne i przestronne mieszkanie na Tarchominie. Duży taras z widokiem na panoramę miasta. Wg wielu dobry układ mieszkania czyli salon z kuchnią + 2 sypialnie.
Stan do wprowadzenia choć może wymagać niewielkich prac/nakładów. W pełni wyposażona i elegancka kuchnia.
Idealne dla pary, rodziny z dziećmi lub osoby ceniącej sobie dodatkową przestrzeń. W bezpośredniej okolicy sklepy, przedszkola i szkoły, do metra Młociny 15 min. W niedalekiej odległości (1km) planowany jest węzeł przesiadkowy Winnica co jeszcze bardziej usprawni komunikację z tej części Tarchomina.
Bliskość Wisły zapewnia ciekawe szlaki rowerowe i piesze, w 10 minut można znaleźć się w pałacu w Jabłonnie.
Bardzo ładny i zadbany budynek. Miejsce garażowe dodatkowo płatne. Dostępny jest Internet światłowodowy od kilku dostawców.
Zapytaj o film z drona aby zobaczyć okolicę. Zapraszam do kontaktu.
Agent
Małgorzata Miller-Fukuda
+48 (22) 331 07 86
[email protected]
Mapa nieruchomości
Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.