Działka do sprzedaży - Warszawa, Wilanów, Ulica Calowa - 1 200 000 PLN - 1640 m2
Details
- Miasto
- Warszawa
- Dzielnica
- Wilanów
- Ulica
- Calowa
- Powierzchnia
- 1640 m2
- Cena
- 1 200 000 zł
- Cena / m2
- 740 zł
Opis nieruchomości
:: Krótko:
Atrakcyjna cena, 1640 m2, wjazd z dwóch stron - idealna działka pod budowę bliźniaka
:: Dla kogo?
Dla rodziny.
Dla inwestora.
:: Atuty?
Aktualne pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Możliwość dokupienia udziału w drodze z drugiej strony działki, co daje możliwość korzystniejszego podziału działki po wybudowaniu bliźniaka.
:: Co w okolicy?
W okolicy wiele terenów zielonych, które zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Mieszkając w tej części Wilanowa zyskujesz doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku wśród zieleni. Infrastruktura miejska, która w ostatnich latach niezwykle szybko się rozbudowuje sprawia, że zamieszkanie na Zawadach to doskonała inwestycja. Znajdziesz tu m. in. sklepy, siłownie, basen, boiska, golf. W pobliżu jest również wiele przedszkoli i szkół zarówno państwowych jak i prywatnych (m. in. amerykańska, niemiecka, francuska, brytyjska).
:: Jak z komunikacją?
Dojazd do centrum miasta zajmie ci ok. 20 min samochodem. W odległości 100 m znajduje się przystanek autobusowy.
Południowa obwodnica Warszawy, do której dojedziesz w 5 min samochodem, sprawia, że dojazd do innych dzielnic Warszawy jest względnie szybki.
:: Więcej szczegółów:
- zabudowa jednorodzinna lub jednorodzinna dwulokalowa,
- wysokość zabudowy 12 m,
- minimum 60% powierzchni biologicznie czynnej,
- media: gaz, prąd w działce, woda w ulicy Calowej (gotowy, zatwierdzony projekt przyłącza)
- przy ul. Calowej MPWiK planuje wybudować kanalizację ściekową w latach 2024.
Agent
Małgorzata Miller-Fukuda
+48 (22) 331 07 86
[email protected]
Mapa nieruchomości
Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.