Details


  • Miasto
  • Warszawa
  • Dzielnica
  • Śródmieście
  • Ulica
  • Marszałkowska
  • Cena
  • 13 999 zł
  • Rok budowy
  • 1952

Opis nieruchomości


Oferuję na wynajem niezwykły lokal o powierzchni 146,2 mkw, zlokalizowany w centrum Warszawy, Śródmieście Południowe przy ul. Marszałkowskiej 64 róg ul. Wilczej 33.

Oferowany lokal jest położony na pierwszym piętrze.
Wejście od Marszałkowskiej i podwórza. Lokal posiada wybudowany komin z wyrzutnia na dachu o średnicy 31 cm i 16 cm. Piękne witryny wzdłuż ul. Wilczej i Marszałkowskiej

- Lokalizacja premium w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Marszałkowskiej róg Wilczej
- Duży ruch pieszy - warszawski high street
- Pełna własność - uiszczona cała kwota opłaty przekształceniowej

Budowla, w której położona jest nieruchomość jest ostatnim budynkiem koncepcji urbanistycznej MDM (1952 r) projektu architektów Józefa Sigalina i Stanisława Jankowskiego. Monumentalna skala tej budowli jest właściwa dla stylu socrealizmu. Budynek ma 8 kondygnacji. Na parterze i pierwszym piętrze znajdują się lokale usługowe, pozostałe kondygnacje zajmują mieszkania. Elewacja parteru i pierwszego piętra wykonana została z piaskowca. Na elewacji widzimy bogate zdobienia, gzymsy i attyki nawiązujące do stylu klasycyzmu. Parterowe lokale usługowe, dużej wysokości (ok. 5m) nadają majestatyczny charakter. Lokale usługowe mają ekskluzywne wejścia bezpośrednio z ul. Marszałkowskiej a mieszkania mają wejścia od podwórza od ul. Wilczej - w związku z czym część mieszkaniowa budynku jest odseparowana od części usługowej.

Lokal otoczony jest ruchliwą ulicą Marszałkowską i klimatyczną ulicą Wilczą. Na długości 30 m znajdują się witryny wzdłuż ul. Marszałkowskiej, lokal charakteryzuje się bardzo dobrą widocznością z ulicy, jak i z chodnika. Z okien widać Pałac Kultury i Nauki - centralny punkt Warszawy. W najbliższym sąsiedztwie kawiarnie, restauracje i sklepy. Jest to typowa lokalizacja typu „high street”, charakteryzuje się bardzo dużym ruchem pieszym na chodniku przed lokalem jak również ruchem samochodowym.

Media w budynku obejmują prąd, wodę zimną i ciepłą, centralne ogrzewanie i gaz. Umowy z E. on na 5 liczników energii elektrycznej opiewają na moc ok. 150 kW. W nieruchomości można prowadzić każdy rodzaj działalności.

Posiadam również szczegółowe informacje na temat inwestycji.

Zapraszam na prezentację nieruchomości.

Agent


Małgorzata Miller-Fukuda
+48 (22) 331 07 86
[email protected]

Mapa nieruchomości


Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Kontakt

Otrzymasz plik PDF z powyższą ofertą.