Details


  • Miasto
  • Warszawa
  • Dzielnica
  • Ursus
  • Ulica
  • Tadeusza Hennela
  • Cena
  • 9 000 zł
  • Rok budowy
  • 2019

Opis nieruchomości


Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę lokalu handlowo usługowego przy ulicy Hennela 10, o powierzchni 96,64.

Nieruchomość znajduje się na parterze w budynku 7 piętrowym na osiedlu URSA Home wybudowanym przez UNIDEVELOPMENT w 2017 r.

Lokal idealny pod każdą działalność, w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszego oraz samochodowego. 

Lokal o powierzchni 96,64 m2 ma funkcjonalny układ i składa się z:
- z dużego open space
- sali konferencyjnej 
- pomieszczenia socjalnego
- WC

Lokal został wykończony i przygotowany przez developera na biuro sprzedaży. Posiada dużą narożną witrynę oraz klimatyzacje.  

Możliwość dowolnej aranżacji lokalu.

OSIEDLE URSA Home

URSA SKY to znacznie więcej niż wyjątkowe osiedle. To wyjątkowy projekt czterech elementów projektu powstałych w sercu Ursusa, naturalnie wyodrębniła się enklawa, którą można nazwać „Dzielnicą Ursa”. Zielona okolica i EKO rozwiązania.

W pobliżu URSA SKY znajduje się kilka większych parków - Archera, Czechowicki, Hassów oraz niedawno otwarty EKO park, do budowy którego zostały wykorzystane materiały z recyklingu.

Ukończona inwestycja mieć będzie wciąż kameralny charakter, z dużą ilością zieleni i placami zabaw. Deweloper dołożył starań, aby osiedle było równie piękne co bezpieczne: objęte jest monitoringiem i całodobową ochroną.

LOKALIZACJA

Ursa Home zlokalizowany jest przy ul. Hennela w Ursusie i oddalony od centrum o zaledwie 8 kilometrów! Prowadzą do niego dwa główne ciągi komunikacyjne: od strony ulicy Połczyńskiej i od nowych Alei Jerozolimskich. Ten ostatni został stosunkowo niedawno zmodernizowany i udrożniony. Obok osiedla przebiegają linie autobusowej komunikacji miejskiej a w niewielkiej odległości znajdują się stacje PKP.
W niewielkiej odegłości od osiedla znajduja się popularne centra handlowe: Skorosze, Reduta, Blue City, Factory Outlet.

W pobliżu Osiedla URSA SKY przebiegają linie autobusowe: 129, 178, 187, 191, 207, 401, 517. 717, bardzo blisko są dwie stację PKP Ursus oraz Ursus Północny

Lokalizacja sprawia, że jest to wygodne miejsce do życia zarówno dla osób przemieszczających się samochodem a także dorastających dzieci, które mogą samodzielnie korzystać z infrastruktury miejskiej.

Zapraszam do kontaktu oraz umówienia terminu prezentacji tego wyjątkowego mieszkania, możliwość wysłania aktualnych zdjęć na email.

Jakub Figielski
tel. 536 490 350

Plan zamieszczony w ofercie jest poglądowy.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilne.

Agent


Małgorzata Miller-Fukuda
+48 (22) 331 07 86
[email protected]

Mapa nieruchomości


Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Kontakt

Otrzymasz plik PDF z powyższą ofertą.