Mieszkanie do sprzedaży - Warszawa, Ulica Obornicka - 1 130 000 PLN - 59 m2

Details


 • Miasto
 • Warszawa
 • Ulica
 • Obornicka
 • Powierzchnia
 • 59 m2
 • Cena
 • 1 130 000 zł
 • Cena / m2
 • 19 160 zł
 • Liczba pokoi
 • 2

Opis nieruchomości


OPIS NIERUCHOMOŚCI:


Prezentujemy 2 pokojowe mieszkanie, w którym postawiono na jakość a jasne i przytulne przestrzenie wywołują pozytywne emocje i sprzyjają atmosferze relaksu. Użyte we wnętrzu materiały ujmują delikatnoscią, z którą stylowo kontrastuje nieco surowa forma. Na 59 m2 składa się przestronny salon z otwartą kuchnią oraz wyspą, sypialnia oraz łazienka z prysznicem, pomieszczenie gospodarcze z wbudowanymi szafkami oraz garderoba. W mieszkaniu dominuje styl minimalistyczny, tworzący tym samym wnętrze pełne harmonii, ładu i porządku.

W salonie oraz sypialni umieszczone są nowoczesne meble, idealnie dopełniając przestrzeń.
Dodatkowym atutem są przestronne równie proste w swojej formie zabudowane szafy. Mieszkanie jest dobrze nasłonecznione zorientowane na stronę południowo-zachodnią, gwarancją dziennego światła są również duże okna. Z salonu jest wyjscie na duży, 14 metrowy taras.

Aby dostać sie do mieszkania, należy przejść przez elegancką recepcje, jasne i przestronne hole, nowoczesne windy, które zjeżdżają również do poziomu garaży, patio z egzotyczną roślinnością. Inwestycja swoją jakością wykończenia zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów

Mieszkanie jest w pełni urządzone, gotowe do zamieszkania, sprzęty takich marek jak miele, siemens, bosch, samsung, Apple TV.
Do mieszkania przynależy wygodne miejsce postojowe oraz komórka lokatorska o wielkości 6,5m2. (płatne dodatkowo 65.000 zł)

Mieszkanie może być również idealnym produktem inwestycyjnym- obecnie nieruchomość jest wynajmowana i zakup może zostać sfinalizowany razem z przeniesieniem umowy najmu.


OPIS POMIESZCZEŃ:

- Salon połączony z kuchnią
- Korytarz
- Pomieszczenie gospodarcze
- Garderoba
- Sypialnia skierowana na patio
- Łazienka z prysznicem (przejście z sypialni)
- Przestronny hol z zabudowaną szafą
- Taras o powierzchni 14m2

OPIS INWESTYCJI:

Ekskluzywny projekt \\\"Wilanów Residence\\\" usytuowany jest przy ul. Obornickiej w Starym Wilanowie, najbardziej prestiżowej dzielnicy Warszawy. Stary Wilanów utrzymał swój dawny willowo - pałacowy charakter. Od lat jest skupiskiem ludzi kultury, sztuki i biznesu. Na szczególną uwagę zasługuje bliskość zabytkowego Pałacu Wilanowskiego z pięknymi ogrodami pałacowymi.

Kompleks \\\"Wilanów Residence\\\" doskonale wkomponowuje się w historyczny obraz dzielnicy. Swój niepowtarzalny nastrój zawdzięcza nie tylko kameralnej, niskiej zabudowie, doskonałym układom przestrzennym, ale i wyjątkowemu projektowi zieleni, utrzymanemu w oryginalnym japońskim stylu.

OPIS LOKALIZACJI:

Mieszkanie znajduje się w strategicznym punkcie Wilanowa. Jednym z licznych atutów poza doskonale rozwiniętą infrastrukturą jest z pewnością bliskie usytuowanie od tras rowerowych oraz biegowych, które stwarzają wiele możliwości rekreacyjnych. Zaś za kulturę oraz edukacje odpowiadają w bliskim sąsiedztwie Pałac Wilanowski czy muzeum Plakatu. Dookoła znajdują się również prestiżowe restauracje, liczne sklepy spożywcze, kawiarnie oraz rozmaite punkty usługowe. W pobliżu zlokalizowane są szkoły międzynarodowe takie jak Willy-Brandt School, The Britisch School, International American School, International European School oraz liczne żłobki czy przedszkola.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wilanów Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Wilanów Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wilanów 05.

Agent


Małgorzata Miller-Fukuda
+48 (22) 331 07 86
[email protected]

Mapa nieruchomości


Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Kontakt

Otrzymasz plik PDF z powyższą ofertą.